O produkcji u mnie słów kilka

Natura, pasja, szacunek.

Moje zegarki to przede wszystkim naturalne drewno, które pozyskuję u lokalnych dostawców. Nie tworzę niczego banalnego czy przeciętnego, wybieram jakość w każdym elemencie. Koronki, wskazówki, śrubki - wszystko od najlepszych w Europie dostawców.
Eagle's Tree to drewniane zegarki tworzone z pasji, z pełnym szacunkiem do tego wspaniałego materiału, jakim jest drewno.

Leworęczna manufaktura

Nie będę pisał, ile czasu zajmuje tworzenie jednego zegarka, ile "procedur" to obejmuje. Napiszę tylko tyle, że wkładam w to całe serce i dwie ręce (choć jestem leworęczny, prawą rękę też dokładam!). Mój warsztat to mały garaż, w którym znajduje się piła, wszelkiego rodzaju dłuta, papier ścierny i mała wiertareczka stołowa. Składam zaś wieczorami w domu przy biureczku, gdy moje pociechy już smacznie spią ;-)

Efekt "WOW"

Piękno moich zegarków tkwi w ich niepowtarzalności - każdy egzemplarz różni się delikatnie od poprzedniego, ma delikatnie inne rozmieszczenie słojów, poszczególny gatunek drewna, z którego korzystam, ma inną fakturę. Po obróbce ich piękno wydobywam wykorzystując do tego specjalne oleje i woski. Po zastosowaniu tych mikstur słoje uwidaczniają się, a kolor nabiera szlachetności. Normalnie - ochy i achy!

Eagle's Tree
Dołącz do mnie